Nowości

Czy wyjdziesz za mnie?

Wśród większości mężczyzn oświadczyny wywołują ogromny poziom stresu i lęku. Niektórzy z nich wolą więc wyznać swoją miłość dyskretnie, podczas romantycznej kolacji w restauracji lub w domowym zaciszu. Ci najbardziej odważni i pewni uczuć swojej wybranki decydują się na spektakularne widowiska i flash moby w publicznych miejscach. Zobacz ich najbardziej niesamowite pomysły!

Disneyland i oświadczyny jak z bajki

Dla tej dziewczyny tańczyli i śpiewali przebrani pracownicy Disneyland’u na środku pełnej ludzi ulicy w parku rozrywki. A w tym wszystkim oświadczył się jej śpiewający chłopak. Zrobił dla niej zaręczynowy musical, dokładnie w tym samym miejscu, w którym poznali się rok wcześniej.
I jak tu zareagować?Koncertowe wyznanie miłości

Inspiracja do tych oświadczyn została zaczerpnięta z teledysku do piosenki „Shake it” zespołu Metro Station. Pełno przebrań, ciekawych układów tanecznych, a nawet monocykl! Zobaczcie, jak zareagowała przyszła panna młoda.Oświadczyny z pogodynką

Tej prezenterce prognozy pogody przyszło pracować w Święta Bożego Narodzenia. Dzień jak co dzień, na planszy nie spodziewała się ujrzeć nic, poza deszczem nad mapą swojego kraju. A tu niespodzianka, tego dnia, dzięki jej chłopakowi, zaświeciło dla niej słońce.Oświadczyny dookoła świata

Ta para od zawsze wiedziała, że jest sobie przeznaczona. Po 6 latach spotykania się, zakochani zdecydowali się na wspólną podróż dookoła świata. Robili sobie zdjęcia z kartonowymi literkami, które razem składały się na napis „zawsze wiedzieliśmy”. Okazało się, że dziewczyna nie o wszystkim wiedziała… Nawet nie zauważyła, co się dzieje! Zobaczcie sami.

 

 

4 Komentarze w Czy wyjdziesz za mnie?

  1. Fajne miny mają :P

  2. okularnica // 24 Luty 2015 at 11:26 // Odpowiedz

    hehehe cudownie

  3. ostatnie, the best!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. no, coś z jajem, a nie nudna kolacja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.
dziewięć − = 4