Nowości

O czym myśli kobieta, kiedy widzi Cię nago?

Zdaniem psychologów kobiety nie analizują każdego skrawka nagiego męskiego ciała, jak niektórym z nas mogłoby się wydawać. Bardziej podnieca je sama perspektywa seksu. To jednak nie znaczy, że Twoja partnerka w trakcie intymnej sytuacji dokładnie nie przeskanuje Cię wzrokiem. W końcu przedstawicielki płci pięknej znane są z tego, że zwracają uwagę na szczegóły.

Dłoń prawdę ci powie

Zanim jeszcze zdążysz się rozebrać, ona już studiuje Twoje dłonie. Nic dziwnego, przecież za chwilę będziesz nimi pieścił całe jej ciało. Możesz być pewien, że szczególną uwagę zwróci na paznokcie, dlatego zadbaj by były czyste i równo przycięte. Przeprowadzono badania, które pokazały, że spora część kobiet uważa męskie dłonie za seksowne. Od Ciebie zależy czy ta część Twojego ciała podziała na nią jak afrodyzjak czy – wręcz przeciwnie – odbierze jej ochotę na seks i zainspiruje ją do kupienia Ci pilniczka… To samo tyczy się paznokci u nóg. Warto więc spędzić więcej czasu w łazience i doprowadzić paznokcie do porządku. Jeśli nie masz wprawy w obcinaniu skórek i polerowaniu płytki paznokcia, zastanów się nad wykonaniem profesjonalnego manikiuru i pedikiuru u kosmetyczki.

Ujarzmij owłosienie

Elegancki wygląd to nie tylko modne ubranie, ale i wysoki poziom higieny osobistej. W dzisiejszych czasach niektóre kobiety oczekują, że ich partnerzy będą przycinać lub golić włosy na całym ciele. Nie musisz od razu biec do łazienki i chwytać za maszynkę. Wszystko zależy od typu owłosienia. W przypadku mężczyzn gęsto owłosionych golenie całego ciała nie ma większego sensu. Depilację trzeba powtarzać bardzo często, a do tego nie da się usiąść, bo swędzi. Niemniej mężczyźni, którzy mają pojedyncze długie włoski na plecach lub kępki włosów na klacie jak najbardziej powinni je zgolić. Istotne jest też czego wymagasz od partnerki. Jeżeli wyraźnie dałeś jej do zrozumienia, że włosy w miejscach intymnych Ci przeszkadzają, powinieneś zapytać czy masz dla jej komfortu zgolić swoje. Plusem depilacji jest większa wrażliwość skóry na dotyk, a co za tym idzie – silniejsze doznania.

Idź za nosem

Jeżeli jesteś inteligentnym facetem, weźmiesz sobie tą radę do serca. Nie maskuj swojego naturalnego zapachu mocnymi perfumami. Utrudniasz tym partnerce wyczucie feromonów – substancji, które wywołują odczuwanie pociągu seksualnego do danej osoby, zakochiwanie się, euforię i sprzyjają osiąganiu orgazmu. Feromony wydzielane są wraz z potem, spermą, śliną. Jedną z dróg ich przekazywania jest pocałunek. To Twoja naturalna tajna broń, dzięki której zwiększasz swoją atrakcyjność erotyczną w oczach partnerki.

„Czy dobrze wyglądam nago?”

Gdy jesteście nago, kobieta myśli przede wszystkim o tym, jak wygląda i czy Ci się podoba. Dlatego Twoja reakcja na jej nagie ciało ma ogromne znaczenie. Patrz na nią z pożądaniem, wręcz „pożerając wzrokiem”. Oprócz tego nie wahaj się powiedzieć jej komplement z podtekstem seksualnym. Nie tylko podbudujesz jej poczucie atrakcyjności, ale możesz w odpowiedzi usłyszeć komplement na swój temat, który mile połechta Twoje ego!

Podnieś maszt!

To jasne jak słońce, że kobieta spojrzy „tam”, żeby sprawdzić czy masz erekcję. Jest to dla niej jasny sygnał, że Ci się podoba. Jeśli Twoje przyrodzenie nie będzie stało na baczność najprawdopodobniej pomyśli, że to jej wina. Jak najszybciej uspokój ją i rozładuj sytuację, mówiąc z uśmiechem „Tylko poczekaj! Zaraz będziesz moja”. Niech wie, że problemem nie jest ona sama, ale to, że jesteś odrobinę zdenerwowany i za chwilę sytuacja będzie wyglądała zupełnie inaczej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.
+ 5 = jedenaście