Nowości

Największe męskie sekrety

Każdy facet ma swoje sekrety, którymi nie lubi się dzielić. Dlaczego? Bo boi się kłopotów, które mogłyby wyniknąć jeśli kobieta znałaby jego każdą, najskrytszą myśl. Boi się też o własne bezpieczeństwo, gdyż nie ma poprawnej odpowiedzi na niektóre kobiece pytania…  Oto największe męskie tajemnice!

1. Dziewczęce bajery. Mężczyźni lubią romantyczne sceny w filmach, peeling do twarzy i pina coladę. Niestety ich testosteron nie pozwala im się do tego przyznać.

2. Samotny sex jest fajny. Oczywiście woli robić to ze swoją ukochaną, ale ma zobowiązania ze swoimi hormonami. Samotne zabawy pomagają facetom odstresować się i uleczyć bezsenność.

3. Jest samolubny. Fakt, że mężczyzna nie chce mieć psa wcale nie oznacza, że nienawidzi zwierząt. Wyobraża sobie swoją przyszłość jak dwa razy dziennie sprząta psią kupę – przez następne 12 lat. Każda rzecz, która nie pozwala skupić się na sobie – odpada.

4. Ma kompleksy. Nienawidzi tego jak wygląda. Może i chodzi dumny jak paw z klatą na wierzchu ale lista męskich kompleksów może z łatwością konkurować z listą kobiecych kompleksów. Facet nigdy się nie przyzna, że nie lubi swoich owłosionych ramion czy rozmiaru swojego sprzętu. Rekompensują to humorem, intelektem, pieniędzmi i samochodami.

5. Kartki okolicznościowe. Na urodziny czy rocznicę kupuje kartki, które wybiera tylko i wyłącznie na podstawie obrazka. Żadna kartka nie jest w stanie podsumować dokładnie tego, co czuje, tak więc ładny obrazek dwójki dzieci trzymających się za rączki, wg facetów, w zupełności wystarczy.

6. Kłótnie. Gdy dwóch facetów się pokłóci, wydzierają się, plują, popychają a potem każdy idzie swoją drogą. Gdy kłóci się z kobietą, boi się że każde jego słowo zostanie wykorzystane jako zeznanie w sądzie za 3 lata. Dlatego korzysta ze swojego przywileju milczenia i włącza program po hiszpańsku.

7. Odwrócenie ról. Tak bardzo chciałby żeby kobieta kupiła mu drinka, albo rzuciła na podłogę. Jako gatunek drapieżny jest przyzwyczajony do polowania. Stawia drinki, kupuje kwiaty, dzwoni i akceptuje taką sytuację. Ale jest tym zmęczony i chciałby, żeby kobieta czasem na niego zapolowała.

8. Jego czas. Chce być sam. Nie na zawsze, nie każdego dnia i nie na 30 sekund żeby zająć się drugą sprawą na liście. Faceci chcą czasem wyjść sami, pić browar na umór i obejrzeć mecz. Pozwolenie mężczyźnie na parę godzin rozrywki z kumplami tygodniowo to tak, jakby nafaszerować go Viagrą. Będzie lepiej i starczy na dłużej.

9. Kocha. Mężczyzna kocha swoją wybrankę bardziej niż w dniu w którym ją spotkał. Nie wiadomo dlaczego tak rzadko to mówi, ale to prawda!

 

 

3 Komentarze w Największe męskie sekrety

  1. I tak żadna normalna kobieta nie zrozumie facetów…

  2. 7!! hahahahah

  3. tak, tak! dokładnie! 7!!! mistrzostwo! dziewczyny polujemy na facettów :P :P

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.
pięć × 8 =