Nowości

„Jak dobrze wyglądać na zdjęciu?” – poznaj sekrety modelek

Sprawdź kilka prostych sposobów na to, by wyglądać na zdjęciach szczupło, zgrabnie i powabnie. Nawet z brzuszkiem i w bikini. Modelki zdradzają swoje sekrety!

1. Zrezygnuj z czerni, na rzecz jaśniejszych kolorów, w których ci do twarzy.

2. Unikaj strojów z marszczeniami, czy drapowaniami – sprawią, że na zdjęciu będziesz wydawać się większa.

3. Wyprostuj się, stań na palcach, w ten sposób wysmuklisz ciało.

4. Nie przyciskaj ramion do tułowia, a palce trzymaj złączone, dłonie wyglądają wtedy ładniej.

5. Skrzyżuj nogi, sylwetka będzie bardziej kobieca, a nogi wydadzą się szczuplejsze.

6. Wypnij biodra do tyłu, żeby wyszczuplić uda i zarysować talię.

7. Wysuń brodę do przodu, głowę maksymalnie unieś do góry, w ten sposób wygładzisz szyję i zmniejszysz podwójny podbródek.

8. Przygryź lekko policzki, uwydatnisz w ten sposób kości policzkowe.

9. Użyj gadżetu w postaci np. torebki, żeby zasłonić tę część ciała, z której nie jesteś zadowolona.

10. Użyj więcej pudru, aby mieć idealnie gładką cerę.

"Jak dobrze wyglądać na zdjęciu?" - poznaj sekrety modelek

 

Jessica Hart zdradza, że do zdjęć pozuje stojąc na koniuszkach palców! Taki drobny zabieg sprawia, że nogi wydają się optycznie dłuższe i bardziej umięśnione. Biodra powinny być nachylone pod delikatnym kątem – jedno niżej, drugie wyżej. Modelka doradza również, aby swobodnie opuścić ręce i ramiona. Jej zdaniem naturalnie i figlarnie wyjdzie zdjęcie, na którym bawisz się swoimi włosami. Jessica zwraca również uwagę na konieczność podnoszenia brody ku górze – w ten sposób zniwelujesz cienie pod oczami, unikniesz efektu „drugiego podbródka” i będziesz czuła się bardziej pewnie siebie.

Georgina Burke na swoich zdjęciach wychodzi najlepiej, gdy wypina swoje pośladki – w ten sposób tors wydaje się dłuższy. Ramiona spina do tyłu, wypinając biust do przodu i oczywiście, wciąga brzuch. Skrzyżowanie nóg, jedna za drugą, sprawia, że wydają się dłuższe. Modelka radzi również by nie ustawiać się do kamery przodem, ale tak, żeby było widać tylko ¾ sylwetki. Podkreśla również konieczność podniesienia brody, co wyszczupla rysy twarzy i wydłuża szyję.

Lauren Chan do swoich zdjęć ustawia się z jedną nogą wysuniętą do przodu, a jedno ramię podnosi wyżej niż drugie, trzymając jedną rękę na biodrze, a drugą opuszczoną luźno wzdłuż ciała. Modelka do fotografii w bikini przewiązuje chustkę lub pareo na biodrach, co tuszuje wystający brzuszek.

Erin Heatherton do zdjęć delikatnie wypina jedno biodro do przodu, by wyglądać szczuplej.

Inga stosuje podobny trik jak Erin, jednak dodatkowo umieszcza ręce na biodrach i staje na palcach. Poleca również posmarowanie ciała kremem brązującym, który optycznie wyszczupla ciało.

Chrissy Teigen nigdy nie pozwala nikomu na wykonanie zdjęcia „z góry”, ponieważ taki zabieg dodaje jej na zdjęciu dodatkowych kilogramów. Podobnie ze zdjęciami „prosto w twarz” – uważa, że każdy powinien sam zdecydować jak najlepiej prezentuje się jego buzia, najlepiej ćwicząc to przed lustrem. Modelka uważa, że najlepiej wychodzi na zdjęciach z delikatnie pochyloną w dół głową. Chrissy poleca również wypinanie pośladków jak najdalej do tyłu – do momentu, w którym aż bolą Cię dolne partie mięśni brzucha!

Jak widzicie, trików jest wiele. Chcąc połączyć je wszystkie naraz można nabawić się prawdziwych zakwasów! Warto jednak pomyśleć o tym, że wyginanie ciała do zdjęcia trwa tylko kilka sekund a utrwala Twój wygląd na całe lata. Warto?

 

6 Komentarzy w „Jak dobrze wyglądać na zdjęciu?” – poznaj sekrety modelek

  1. najlepiej zronbić kilkanaście zdjęć w jednym miejscu, jedno npewno będzie wmiare ok! ja tak robię zawsze, co bardzo martwi mojego chłopaka ;) ale mam przynajnmniej ładne fotki ;)))))

1 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.
5 − trzy =