Nowości

Facet w kuchni

Męska kreatywność jest w cenie. Kobiety lubią mężczyzn kreatywnych, więc lubią jak facet dla nich gotuje – taki jest ewolucyjny schemat.

Mężczyzna w związku jest łowcą i żeby zdobyć serce kobiety musi pozyskać dla niej pożywienie. Z badań przeprowadzonych w Australii, na reprezentacyjnej grupie tysiąca kobiet, wynika, że posiłek przygotowany przez mężczyznę jest dla nich ważniejszy niż seks. Aż na 77% kobiet robią wrażenie mężczyźni radzący sobie w kuchni. Z kolei aż 90% wolałoby samodzielnie przyrządzony obiad zamiast kwiatów od swojego partnera.

Dla kobiet, z psychologicznego punktu widzenia, liczy się poczucie bezpieczeństwa. Właśnie posiłek daje atawistyczne poczucie zapewnienia dostatku przez samca, co owocuje przychylnością samicy. Niby strasznie to skomplikowane, ale powiedzcie same: czy nie jest fajnie jak Wasz facet dla Was gotuje w kuchni? Czy to nie jest sexy?

Pociąg seksualny niejedno ma imię. Pokusimy się o twierdzenie, że takie gotowanie ma związek z tym, że podstawowym popędem, który warunkuje nasze zachowanie jako ludzi nie jest seks, jak twierdził Freud, a głód. Dopiero zaspokojony żołądek powoduje, że myślimy o prokreacji. Poza tym jest początek XXI wieku, więc czas na to żeby to faceci spędzali więcej czasu w kuchni!

 

 

3 Komentarze w Facet w kuchni

  1. najlejlepsi kucharze to mężczyźni!!!

  2. facet w kuchni = 2 godziny sprzatania + 5 pobitych szklanek + przypalony posiłek :D sorry faceci ;)

  3. Facet w kuchni to jest to :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.
dwa + 5 =