Nowości

Cała prawda o Twoim zdrowiu… ukryta we włosach!

Dieta uboga w witaminy i mikroelementy, brak ruchu, stres – myślisz, że jesteś w stanie to ukryć? Nic bardziej mylnego! Twój organizm prędzej czy później przypomni Ci, że o zdrowie trzeba dbać. Działaj zanim to się stanie. Stan wewnętrzny Twojego organizmu „udokumentowany” jest w Twoich włosach. Zdiagnozujesz go dzięki APW.

Czym jest APW?

Analiza pierwiastkowa włosa (APW) to badanie, na podstawie którego określa się skład mikroelementów w organizmie. Właściwie odczytany wynik pozwala wykryć ich niedobory lub nadmiary oraz obecność metali toksycznych. Dlaczego to takie ważne? Zarówno niedobory, jak i nadmiary pierwiastków negatywnie wpływają na nasze zdrowie. Dzięki temu prostemu badaniu specjalista oceni stan odżywienia Twojego organizmu i w razie potrzeby zaleci zastosowanie odpowiedniej diety i suplementacji.

Dlaczego warto?

Włosy pomogą Ci poznać potrzeby Twojego organizmu. Znając je, będziesz w stanie dostarczać mu odpowiednie substancje odżywcze i wyrównać proporcje pierwiastków w organizmie. APW ma zastosowanie w profilaktyce zdrowia osób dorosłych i dzieci. Najczęściej wykonywana jest m.in. przy zaburzeniach gastrologicznych, hormonalnych, neurologicznych czy dermatologicznych. Oznacza to szybszy powrót do pełni zdrowia, lepsze samopoczucie i atrakcyjniejszy wygląd (lśniące włosy, promienną skórę i mocne paznokcie).

Jeśli już teraz zrobisz krok w kierunku zmian na lepsze, możesz zawczasu uchronić się od nieprzyjemnych dolegliwości i poważnych chorób. APW ułatwi także zdiagnozowanie przyczyny problemów i przyspieszy powrót do zdrowia.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.
6 + = piętnaście