Nowości

Brunetka czy blondynka?

Na co zwracamy uwagę, gdy spotykamy przedstawiciela płci przeciwnej? Czy kolor włosów może nas zdyskwalifikować już na starcie? Sprawdźcie!

Przewaga blondynek nad brunetkami wynosi jedynie 3 procent. Aż 27 procent ankietowanych mężczyzn preferuje kobiety o zaokrąglonych kształtach od tych z ciałami supermodelek. Innym interesującym odkryciem jest przewaga ładnej twarzy nad zadbanym ciałem – 22 procent badanych zwracało uwagę przede wszystkim na oczy, a 20 procent na uroczy uśmiech. Na szarym końcu znalazły się pupa – która na pierwszym miejscu jest tylko u 8 procent mężczyzn – i piersi (zwycięzcy u 7 procent).

Kobiety w swoich wyborach nie różnią się wiele od mężczyzn. 25 procent patrzy przede wszystkim na ładne oczy, 22 procent na uśmiech, a jedynie 2 procent chciałoby się umówić z posiadaczem „sześciopaku” na brzuchu.

Jaki możemy wyciągnąć wniosek? Przestańmy martwić się kolorem włosów czy wypracowanym ciałem a bardziej skupmy na przyciąganiu spojrzeniem i promiennym uśmiechem. Prognoza jest więc obiecująca – to coś, co może osiągnąć każdy!

 

2 Komentarze w Brunetka czy blondynka?

  1. wszyscy faceci wolą blondynki, tylko czasami się nie przyznają

  2. sześciopak na brzuchu – ciężko go zrobić, próbowałem nie raz się zmobilizowac, ale dla was radę, lepsze rezultaty widać jak ćwiczysz wieczorem, bo jest lepsza regeneracja mięśni brzucha w nocy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.
sześć + 1 =